Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

KONKURSS!

Balvā šujmašīna ELNA 3210 Jeans!

Lasīt vairāk...

Akadēmija

Mašīnizšūšana

Sievietes visos laikos ir lepojušās ar savu rokdarbu prasmi. Mašīnizšūšana Latvijā ir pazīstama jau no pagājušā gadsimta 20-iem gadiem. Lietojot šujmašīnu,  var izveidot unikālus rakstus. Ar šujmašīnu ir iespēja atdarināt visas rokdarbu izšūšanas tehnikas: rišeljē, broderī, caurās vīles, divvirzienu izvilkumu, skaitāmizšuvumu, spodršuvuma, aplikāciju tehnikas.


Atpakaļ

Šūšana ar dubulto adatu

Vortāls šuvējiem
sujmasinas.lv

Trikotāžas izstrādājumu apakšmalu apstrāde ar dubulto adatu.

1. Šujmašīnai uzliek zig-zag pēdiņu un adatu plāksnīti (standarta pēdiņa un plāksnīte) un ievieto 4mm dubulto adatu. Augšējā diega spriegojumu uzstāda pret atzīmi 3.

2. Uzliek papildus spoles turētāju un uzliek divas diegu spoles.

3. Iever diegus no abām spolēm, virzot tos pa vienu ceļu līdz diega vadītājiem pie adatas turētāja. Tālāk vienu diegu iever aiz labā diega vadītāja un labajā adatā, otru attiecīgi aiz kreisā diega vadītāja un kreisajā adatā.

4. Noloka un nogludina izstrādājuma apakšmalu. Nolocīto apakšmalu nošuj ar sadieguma dūrieniem tā, lai vīle veidotos pāris milimetru attālumā no auduma malas. Šādā veidā sagatavojot apakšmalu, vieglāk varēs nošūt taisnu vīli ar dubulto adatu un vienlaicīgi apstrādāt neapmetināto auduma malu.

5. Novietojiet audumu zem pēdiņas tā, lai sadieguma līnija atrastos tieši pa vidu starp abām adatām. Pavelciet diegu galus zem pēdiņas un uz aizmuguri. Šujiet, viegli virzot audumu.

6. Kad vīle nošūta, izņemiet audumu un nogrieziet diegus. Uzmanīgi izvelciet sadieguma diegus. Šādi nošūta apakšmala ir elastīga.

7. Izstrādājuma kreisajā pusē veidojas zig-zag dūrieni un tie apstrādā neapmetināto auduma malu.Vērtējums (4.7) 29 balsis

+1 +2 +3 +4 +5

Komentāri (0)

  • sujmasinas.lv
    izsaki viedokli pirmais !
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties

Izstrāde un atbalsts