Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Šujmašīnu noma!

Jūs protat šūt, bet Jums nav šujmašīna? Jaunu pirkt negribās, jo paredzētajiem darbiem tā ir nepieciešama tikai dažas dienas? Piedāvājam vēl nebijušu pakalpojumu Latvijā - šujmašīnu noma!
Ieskaties
ŠEIT!

Akadēmija

Mašīnizšūšana

Sievietes visos laikos ir lepojušās ar savu rokdarbu prasmi. Mašīnizšūšana Latvijā ir pazīstama jau no pagājušā gadsimta 20-iem gadiem. Lietojot šujmašīnu,  var izveidot unikālus rakstus. Ar šujmašīnu ir iespēja atdarināt visas rokdarbu izšūšanas tehnikas: rišeljē, broderī, caurās vīles, divvirzienu izvilkumu, skaitāmizšuvumu, spodršuvuma, aplikāciju tehnikas.


 • Cepure ar apmali
  Cepuru dizainere
  Helēna Pilaine

  Cepure ir neatņemama mūsu garderobes sastāvdaļa! Tā mūs pasargā no aukstuma, vēja, saules stariem, ar to iet pat pirtī. Un pats galvenais - oriģināla cepure ir neaizvietojams stila akcents! Vēlaties jaunu cepuri? Uzšūt šo modeli būs pa spēkam pat iesācējam šūšanā. Izmantojot dažādus apdares materiālus vai furnitūru, iespējams panākt atšķirīgu cepures izskatu.

 • Taburetes pārsegs
  Tērpu modelētāja - konstruktore
  Edīte Sīle

  Veco tabureti vajadzētu pārkrāsot, bet varbūt pat tas nepalīdzēs. Tā vairs neizskatās mūsdienīga un glīta. Pamēģiniet uzšūt taburetei pārsegu ar kabatām, Jūsu interjeram pieskaņotās krāsās. Kabatās var uzglabāt avīzes, žurnālus, pavārgrāmatas u.c. (ja taburete paredzēta virtuvei) vai vannas istabas piederumus, ķemmes u.c. (ja taburete paredzēta vannas istabai).

 • Soma
  Tērpu modelētāja - konstruktore
  Edīte Sīle

  Džinsi ir novalkāti, bet izmest tos negribas? Lieliski! Uzšujiet no tiem oriģinālu somu! Un tā – vecie džinsi pārtop par somu, sekojot tālāk aprakstītajai darba gaitai.

 • Šķēru maciņš
  Tērpu modelētāja - konstruktore
  Edīte Sīle

  Šķēru uzglabāšanai ļoti noderīgs ir futrālis vai maciņš. Jums tāda nav? Tas ir vienkārši! Uzšujiet to, sekojot tālāk aprakstītajai darba gaitai.


Izstrāde un atbalsts