Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Šujmašīnu noma!

Jūs protat šūt, bet Jums nav šujmašīna? Jaunu pirkt negribās, jo paredzētajiem darbiem tā ir nepieciešama tikai dažas dienas? Piedāvājam vēl nebijušu pakalpojumu Latvijā - šujmašīnu noma!
Ieskaties
ŠEIT!

Akadēmija

Tekstilizstrādājumi interjerā

Jau no aizvēsturiskiem laikiem ir zināms par tekstilizstrādājumiem interjerā. Tie ir greznojuši gan karaļnamu buduārus, gan ieviesuši mājīgumu vienkāršā kalpones istabā. Tieši drapējums telpā nosaka, kāda loma tiek tai piešķirta – vai tā ir viesistaba, vai guļamistaba, vai arī bērnistaba.

Kā iegādāties šujmašīnu interneta veikalā?

Iegādājoties šujmašīnu interneta veikalā, pirms šujmašīnas pirkšanas, svarīgi ir apzināties, cik biežai lietošanai un kādiem nolūkiem šujmašīna tiks iegādāta - ar to dažreiz tiks laboti apģērbi vai tā būs paredzēta visu veidu apģērbu šūšanai.

Ieteicams:

1. Izlemiet, kādas klases un kategorijas šujmašīna Jums nepieciešama. Tas ietekmēs arī ražotāja izvēli.

2. Apsekojiet, pēc iespējas, vairākus interneta veikalus, lai iegūtu plašāku informāciju par piedāvājumā esošo šujmašīnu klāstu.

3. Apmeklējiet izvēlētās šujmašīnas ražotāju mājas lapu.

4. Pievērsiet uzmanību, kurā valstī šujmašīna ir izgatavota. Mūsdienās daudzi pasaulē pazīstami šujmašīnu ražotāji savas ražotnes ir pārcēluši uz valstīm, kurās ir zemāk atalgots darbaspēks. Diemžēl, šujmašīnas kvalitāte šajā gadījumā ir zemāka.

5. Ņemiet vērā, ka šujmašīnas dūrienu skaits nenosaka šūšanas kvalitāti. Viens no galvenajiem nosacījumiem ir tieši šujmašīnas motora jauda, lai tā spētu kvalitatīvi šūt arī biezus audumus, piemēram džinsu, ādu vai mēteļaudumus.

6. Izvēloties kompjuterizētās šujmašīnas, pārliecinieties vai dūrienu skaitā nav iekļauti alfabēta burti. Ir sastopami ar šujmašīnu apraksti, kuros katrs alfabēta burts, un pat vairākos fontu veidos, tiek uzskaitīts kā dūriena veids, tādejādi maldinot pircēju par patieso dūrienu skaitu.

7. Pārliecinieties, ka tā ražotāja šujmašīnai, kuru esiet izvēlējušies, ir oficiālie izplatītāji un servisa centrs Latvijā.

8. Uzdodiet jautājumus forumos, lai noskaidrotu šujmašīnu lietotāju atsauksmes un secinājumus.

Pērkot šujmašīnu:

1. Mēģiniet iegūt, pēc iespējas, plašāku informāciju par izvēlētās šujmašīnas funkcijām un dūrienu veidiem, rūpīgi izlasot visus šujmašīnai pievienotos aprakstus.

2. Ja iespējams, sazinieties ar veikala pārstāvjiem, lai iegūtu papildus konsultāciju par šujmašīnu.

3. Noskaidrojiet, kur var iegādāties šujmašīnas papildus piederumus (pēdiņas, adatas, spolītes u.c.).

4. Noskaidrojiet piegādes izmaksas un termiņus.

5. Izlasiet garantijas noteikumus.


Izstrāde un atbalsts