Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Brother bezmaksas meistarklase

Pērc Brother šujmašīnu oktobrī un dāvanā saņem meistarklasi "Iepazīsti savu šujmašīnu" 50 EUR vērtībā.

Lasīt vairāk...

Akadēmija

Mašīnizšūšana

Sievietes visos laikos ir lepojušās ar savu rokdarbu prasmi. Mašīnizšūšana Latvijā ir pazīstama jau no pagājušā gadsimta 20-iem gadiem. Lietojot šujmašīnu,  var izveidot unikālus rakstus. Ar šujmašīnu ir iespēja atdarināt visas rokdarbu izšūšanas tehnikas: rišeljē, broderī, caurās vīles, divvirzienu izvilkumu, skaitāmizšuvumu, spodršuvuma, aplikāciju tehnikas.


Atpakaļ

Kā šūšana kļūst par hobiju?

Vortāls šuvējiem
sujmasinas.lv

Pavisam vienkārši! Nepieciešamas zināšanas par šūšanu un prakse. Un, jo vairāk šuj, jo labāk un vieglāk izdodas. Ja šūšanas laikā saspringti nav jādomā par to, kura vīle jāsašuj pirmā, un kā pareizāk būtu to izdarīt, pavisam citā līmenī var izbaudīt šūšanas prieku. Mūsu apmācību programmās to visu var iemācīties, papildus, iegūstot drosmi un pārliecību par savām spējām.

Mēs, sujmasinas.lv, vienīgie oficiālie HUSQVARNA VIKING® un JANOME izplatītāji Latvijā, nodarbojamies ne tikai ar šūšanas tehnikas tirdzniecību, bet kopš 2013. gada esam izveidojuši arī šūšanas apmācību programmas. Pēc veiksmīgas pagājušās nodarbību sezonas, esam secinājuši, ka teoriju vislabāk var uztvert un saprast šūšanas procesā. Programmas izveidotas tā, lai lielākais uzsvars būtu uz praktiskajām nodarbībām, t.i. - savu izstrādājumu šūšanu, protams, neiztiekot bez paraugu šūšanas. Apmācību programmas ietvaros, pasniedzējas vadībā tiek radīti vairāki, brīnišķīgi tērpi katrai dalībniecei. Tāpat svarīgas ir arī iegūtās zināšanas par šujmašīnu, overloku un to piederumu pilnvērtīgu, un pareizu izmantošanu.

Šogad esam paplašinājuši savu programmu piedāvājumu, papildinot to ar dažādām meistarklasēm arī tiem, kuri nav vairs iesācēji šūšanā. Piedāvājam meistarklases mājas tekstiliju šūšanā, tērpu detaļu apstrādē, somu šūšanā, apģērbu šūšanu ar overloku, kā arī apģērbu labošanu un pielāgošanu augumam. Lai pasniedzēja varētu katram individuāli veltīt nepieciešamo laiku, mēs veidojam nelielas grupas, kurās nav vairāk par 7 dalībniekiem. Pie mums katrai darba vietai ir paredzēta sava šujmašīna un overloks, kā arī pieejami visdažādākie papildpiederumi sarežģītu šūšanas operāciju izpildīšanai.

Esam priecīgi un lepni, ka ļoti daudzi pagājušās sezonas apmācību programmas dalībnieki šogad pie mums vēlas turpināt mācības citās, jau nākamā līmeņa, programmās un meistarklasēs.

Aicinām ikvienu pieteikties mūsu apmācību programmās un meistarklasēs, lai izbaudītu šūšanas prieku. Neticami, bet dažiem šūšana kļūst par atkarību. :) Plašāka informācija par kursiem atrodama mūsu mājas lapas sadaļā – www.sujmasinas.lv/kursi.

P.S. Pašlaik sākusies intensīva pieteikšanās jaunajai apmācību programmu sezonai. Nenokavē!


Izstrāde un atbalsts