Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

KONKURSS!

Balvā šujmašīna ELNA 3210 Jeans!

Lasīt vairāk...

Akadēmija

Mašīnizšūšana

Sievietes visos laikos ir lepojušās ar savu rokdarbu prasmi. Mašīnizšūšana Latvijā ir pazīstama jau no pagājušā gadsimta 20-iem gadiem. Lietojot šujmašīnu,  var izveidot unikālus rakstus. Ar šujmašīnu ir iespēja atdarināt visas rokdarbu izšūšanas tehnikas: rišeljē, broderī, caurās vīles, divvirzienu izvilkumu, skaitāmizšuvumu, spodršuvuma, aplikāciju tehnikas.


Atpakaļ

Slēptā rāvējslēdzēja iešūšana

Šūšanas speciāliste
Antra Landsberga

1. Šujmašīnai uzlieciet slēptā rāvējslēdzēja pēdiņu. Slēptā rāvējslēdzēja pēdiņai ir speciāli padziļinājumi, kuri domāti ērtai rāvējslēdzēja piešūšanai. Ievietojot padziļinājumā rāvējslēdzēja zobiņus, adata šuj precīzā attālumā no rāvējslēdzēja zobiņiem, lai aizverot rāvējslēdzēju, tas nebūtu redzams no izstrādājuma labās puses.

2. Vietu, kur tiks iešūts rāvējslēdzējs, izlīmējiet ar flizelīnu (līmaudumu). Flizelīnu izgriež 2cm platumā un par 2cm garāku, kā rāvējslēdzēja garums.

3. Svarīgi ir ievērot, ka rāvjslēdzēju iešuj pirms izstrādājuma vīles sašūšanas. Vīli aizšuj pēc rāvējslēdzēja iešūšanas.

4. Rāvējslēdzēju atver vaļā līdz atdurei.

5. Vispirms šuj vienu malu, tad otru, ievietojot rāvējslēdzēja zobiņus pēdiņas padziļinājumos. Abas rāvējslēdzēja puses tiek šūtas virzienā no augšas uz leju.

6. Jāšuj ir tieši līdz tai vietai, cik tālu ļauj pēdiņa, atduroties pret rāvējslēdzēja „sunīti”.

7. Noņemiet slēptā rāvējslēdzēja pēdiņu un tās vietā uzlieciet parasto, zig-zag pēdiņu, lai varētu aizšūt vīli.

8. Kad tas izdarīts, salieciet precīzi kopā izstrādājuma malas un nošujiet vīli virzienā no apakšas uz augšu, nobeidzot vīli pie rāvējslēdzēja.

9. Beigās piestipriniet rāvējslēdzēja apakšējo daļu ar dažiem dūrieniem pie izstrādājuma vīles.

10. Lūk! Tagad jūsu izstrādājums izskatās kā modes salonā šūts!Vērtējums (4.6) 58 balsis

+1 +2 +3 +4 +5

Komentāri (0)

  • sujmasinas.lv
    izsaki viedokli pirmais !
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties

Izstrāde un atbalsts