Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Šūšanas kursi

Ja Tu vēlies šūt, bet vēl neproti to, vai vēlies papildināt savas prasmes, izmanto izdevību un apgūsti jaunas zināšanas mūsu šūšanas apmācību programmās! Mēs esam izveidojuši programmas gan iesācējiem, gan šuvējiem ar pamata zināšanām.

Piesakies!

Akadēmija

Auduma sagatavošana piegriešanai

Pirms piegriešanas audumi ir labi jāpārbauda un jāsagatavo. Kam pievērst uzmanību un ko darīt?

Kā iekārtot darba vietu šūšanai?

1. Ņemot vērā jūsu telpu platību un to, cik bieži jūs šūsiet, apsveriet vai iekārtosiet patstāvīgu šūšanas zonu, vai nepieciešamības gadījumā par šūšanas zonu pārveidosiet, kādu no darba virsmām (rakstāmgaldu, virtuves galdu u.c.).

2. Izveidojiet šūšanas zonu pēc iespējas tuvāk logam, lai darba virsma saņemtu arī dabisko apgaismojumu. Ja tas ir neiespējami, nodrošiniet šūšanas zonu ar pietiekamu mākslīgo apgaismojumu.

3. Darba virsmai jābūt pietiekami lielai, lai uz tās ērti varētu izvietot visus nepieciešamos šūšanas piederumus. Ņemiet vērā šujmašīnas izmērus un to, cik lielu daļu darba virsmas platības aizņems šūšanai paredzētais izstrādājums.

4. Ērti, ja šūšanas zonas tuvumā iespējams novietot gludināmo dēli, vai citu virsmu, uz kuras nogludināt sašūtās vīles. Vīļu gludināšana, laika ziņā, sastāda lielu daļu no izstrādājuma izgatavošanas procesa.

5. Veidojot patstāvīgu šūšanas zonu, iekārtojiet to tā, lai šūšanas piederumus varētu novietot izstieptas rokas attālumā. Šim nolūkam ļoti parocīgi ir plaukti.

6. Pārliecinieties, ka darba virsma ir uzstādīta jums piemērotā augstumā un tā ir stabila.

7. Diegus, adatas, spolītes u.c. sīkus šūšanas piederumus ir ērti uzglabāt kārbās vai speciālos šim nolūkam paredzētos konteineros.


Izstrāde un atbalsts