Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Svētku atlaides un dāvanas!

Akcija spēkā no 10. decembra līdz 10. janvārim

Lasīt vairāk...

Akadēmija

Kā šūšana kļūst par hobiju?

Pavisam vienkārši! Nepieciešamas zināšanas par šūšanu un prakse. Un, jo vairāk šuj, jo labāk un vieglāk izdodas. Ja šūšanas laikā saspringti nav jādomā par to, kura vīle jāsašuj pirmā, un kā pareizāk būtu to izdarīt, pavisam citā līmenī var izbaudīt šūšanas prieku. Mūsu apmācību programmās to visu var iemācīties, papildus, iegūstot drosmi un pārliecību par savām spējām.

Lasīt vairāk...


 • Cepure ar apmali
  Cepuru dizainere
  Helēna Pilaine

  Cepure ir neatņemama mūsu garderobes sastāvdaļa! Tā mūs pasargā no aukstuma, vēja, saules stariem, ar to iet pat pirtī. Un pats galvenais - oriģināla cepure ir neaizvietojams stila akcents! Vēlaties jaunu cepuri? Uzšūt šo modeli būs pa spēkam pat iesācējam šūšanā. Izmantojot dažādus apdares materiālus vai furnitūru, iespējams panākt atšķirīgu cepures izskatu.

 • Taburetes pārsegs
  Tērpu modelētāja - konstruktore
  Edīte Sīle

  Veco tabureti vajadzētu pārkrāsot, bet varbūt pat tas nepalīdzēs. Tā vairs neizskatās mūsdienīga un glīta. Pamēģiniet uzšūt taburetei pārsegu ar kabatām, Jūsu interjeram pieskaņotās krāsās. Kabatās var uzglabāt avīzes, žurnālus, pavārgrāmatas u.c. (ja taburete paredzēta virtuvei) vai vannas istabas piederumus, ķemmes u.c. (ja taburete paredzēta vannas istabai).

 • Soma
  Tērpu modelētāja - konstruktore
  Edīte Sīle

  Džinsi ir novalkāti, bet izmest tos negribas? Lieliski! Uzšujiet no tiem oriģinālu somu! Un tā – vecie džinsi pārtop par somu, sekojot tālāk aprakstītajai darba gaitai.

 • Šķēru maciņš
  Tērpu modelētāja - konstruktore
  Edīte Sīle

  Šķēru uzglabāšanai ļoti noderīgs ir futrālis vai maciņš. Jums tāda nav? Tas ir vienkārši! Uzšujiet to, sekojot tālāk aprakstītajai darba gaitai.


Izstrāde un atbalsts