Vienkārša un viegli saprotama šūšana! Uzlabotās laika ekonomijas funkcijas vairāk, kā jebkad agrāk saīsina ikviena Jūsu brīnišķīgā projekta šūšanas laiku. Infodisplejā ir redzams viss Jums nepieciešamais, lai šūtu kvalitatīvi un varētu izvēlēties pareizākos apstrādes veidus. Papildus var izmantot „šūšanas padomdevējā „ dotos ieteikumus dažādu šūšanas operāciju veikšanai. Šujmašīnai palielināta darba virsma, lai ērti varētu šūt apjomīgus projektus. 160 dūrienu veidi un 3 fonti uzrakstu veidošanai, ļauj Jums izpildīt dažādus šūšanas darbus (apģērbu šūšana, interjera tekstilizstrādājumu šūšana, tekstilmozaīkas darbu veidošana u.c.) un radoši izpausties. Komplektācijā ietilpst 7 pēdiņas un citi piederumi.
 
Lasiet aprakstu par šo produktu arī ražotāja mājas lapā »»
OPAL™ sērijas salīdzinājuma tabula »»
 
160 dūrienu veidi
Šujmašīnai ir 160 dūrienu veidi, t.sk. 7 veidu 1-soļa pogcaurumi, darba dūrieni, dūrieni trikotāžai, kviltingam, satīna dūrieni un dekoratīvie dūrieni.
Alfabēts - 3 fonti
Uzrakstu veidošanai paredzēti 3 fontu veidi. 
4 atmiņas bloki
Šujmašīnai ir 4 atmiņas bloki, katrā var saglabāt 20 simbolus.
Horizontāli novietots kuģītis
Šāda kuģīša sistēma nodrošina klusu šujmašīnas darbību, atvieglo spolītes ievietošanu un novērš apakšējā diega samezglošanos. Spolītes turētāja vāciņš ir caurspīdīgs, lai varētu sekot diega daudzumam spolītē. 
1-soļa pogcaurums
Jums atliek tikai ievietot pogu automātiskā pogcauruma pēdiņā, pavilkt uz leju pogcauruma sviru, piespiest pedāli, un tiks uzšūts pogas izmēram atbilstošs viena soļa pogcaurums.
Regulējams dūriena garums - 6mm
Šujmašīnai iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo dūriena garumu. Maksimālais dūriena garums - 6mm. 
Regulējams dūriena platums - 7mm
Šujmašīnai iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo dūriena platumu. Maksimālais dūriena platums - 7mm. 
Šūšana "brīvās pārvietošanas" tehnikā
Iespējams uzstādīt režīmu šūšanai "brīvās pārvietošanas" tehnikā bez speciāli tam paredzētas pēdiņas.
Spolītes uztīšana caur adatā ievērtu diegu
Ja šūšanai tiek izmantots vienāds augšējais un apakšējais diegs, uztinot apakšējā diega spolīti, nav nepieciešams izvērt diegu no adatas. Pavelciet diega galu no adatas cauri diega vadītājiem, virzot uz uztīšanas asi, uz kuras novietota spolīte. Aptiniet diegu pāris reizes ap spolīti un uztiniet to, piespiežot pedāli. Šādu paņēmienu nevar pielietot, ja šujmašīnai uzstādīta plastmasas pēdiņa, tiek izmantotas adatas plāniem audumiem un šuj ar neilona vai elastīgiem diegiem. 
Pagarināta darba virsma - 200 mm
Šujmašīnai ir pagarināta darba virsma pa labi no adatas - 200mm. Tas atvieglo apjomīgu izstrādājumu šūšanas procesu.
LCD ekrāns
Ar vieglu pieskārienu taustiņiem, uzstādiet dūrienus šujmašīnas panelī, un viss, ko nepieciešams ievērot šī dūriena šūšanai, tiks parādīts ekrānā. Apskatiet izvēlētā dūriena uzstādījumus un grafisko attēlojumu patiesajā izmērā, pirms uzsākt šūšanu.
Biezu un plānu audumu šūšana
Pateicoties iespējai pacelt pēdiņu maksimāli augstu un lielajam adatas caurduršanas spēkam, iespējams kvalitatīvi šūt pat ļoti biezus audumus (džinss, mēteļu audumi, āda) un vairākas auduma kārtas. Arī plānu audumu šūšana nesagādā nekādas grūtības.
Regulējams pēdiņas spiediens
Izmainot pēdiņas spiedienu uz audumu, iespējams kvalitatīvi šūt dažāda biezuma un faktūru audumus.
Šūšana atpakaļgaitā vīles nostiprināšanai
Piespiežot atpakaļgaitas sviru, šujmašīna šuj atpakaļgaitā. Šādā veidā var ātri un vienkārši nostiprināt sašūtās vīles.
Auduma padeves zobiņu atslēgšana
Lai piešūtu pogas, lāpītu vai veidotu dekoratīvo apdari „brīvās pārvietošanas” tehnikā, iespējams atslēgt auduma padeves zobiņus.
Šūšana ar dubulto adatu
Lai nošūtu precīzi paralēlas vīles vai izveidotu skaistu dekoratīvo apdari, šujmašīnai var uzstādīt dubulto adatu. Var izvēlēties dubultās adatas ar dažādiem attālumiem starp adatām (2mm, 2.5mm, 4mm, 6mm). 
Dubultās adatas ierobežotājs
Lai šujot dekoratīvos dūrienus ar dubulto adatu nenolauztu adatas pret pēdiņu, iespējams automātiski ierobežot dūriena platumu un/vai citus uzstādījumus.
Šūšanas ātruma ierobežošana
Uzstādot šūšanas ātruma ierobežotāju pret atzīmi >> vai > (uz šujmašīnas korpusa vai pedāļa), pat spiežot ar lielu spēku uz pedāli, šūšanas ātrums būs samazināts. Šo iespēju parasti izmanto šujot sarežģītas izstrādājuma detaļas vai iesācēji šūšanā.
Diega ievēršanas palīgierīce
Šī palīgierīce nodrošina ātru un vienkāršu diega ievēršanas procesu, neradot ne mazāko piepūli Jūsu acīm.
Automātisks nostiprinājums
Vīles sākuma un beigu nostiprinājums ar dažiem ļoti neliela izmēra taisnajiem dūrieniem. Šo funkciju var arī ieprogrammēt vīles nobeigumā. 
Adatas augšējās/apakšējās pozīcijas taustiņš
Šī funkcija ļauj izvēlēties adatas pozīciju pārtraucot šūšanu. Jūs variet norādīt, lai adata paliek augšējā pozīcijā (nākošās vīles uzsākšanai) vai, lai tā paliek audumā (pagriezienos auduma stūrī).
Start/stop taustiņš
Šo taustiņu izmanto, lai uzsāktu vai pārtrauktu šūšanu. Dažus pirmos dūrienus šujmašīna sāks šūt lēni, pēc tam ātrums palielinās, ja nav uzstādīts šūšanas ātruma ierobežojums. Start/stop taustiņu nevar izmantot, ja šujmašīnai pieslēgts pedālis.
Spoguļattēls
Ar šo taustiņu var uzstādīt izvēlēto dūrienu spoguļattēlā. 
Šūšanas padomdevējs - Exclusive SEWING ADVISOR®
Šūšanas padomdevējs iesaka piemērotāko dūriena veidu un uzstādījumus jūsu izvēlētajam auduma veidam un šūšanas operācijai. Norādiet auduma veidu un šūšanas operāciju un ekrānā nekavējoties parādās ieteicamais dūriena veids, piemērotākais dūriena garums un platums, diega spriegojums, šūšanas ātrums, ieteicamā pēdiņa un adatas veids un izmērs. 
"Brīvā pleca" platforma aprocēm
Noņemamā piederumu kastīte ļauj pārvērst darba virsmu tā, lai ērti varētu šūt cilindriskas detaļas vai bērnu apģērbus. Pavelciet piederumu kastīti pa kreisi un noņemiet to.
Vienkārša pēdiņas maiņa
Lai nomainītu pēdiņu, vienkārši pavelciet to virzienā uz sevi un izņemiet. Lai uzstādītu jaunu pēdiņu, iespiediet pēdiņas stienīti pēdiņas turētājā. 
Dubultais darba virsmas apgaismojums (LED)
Dubultais LED apgaismojums lieliski izgaismo šūšanas laukumu adatas rajonā un darba virsmu. Strādājot ar šādu apgaismojumu jūsu acīm neradīs piepūli pat mazu, smalku detaļu šūšana.
Diega nogriezējs
Šujmašīnas korpusa kreisajā malā ir iebūvēts diega nogriezējs. Pēc vīles nošūšanas audumu pavelk uz aizmuguri, tālāk turpina virzīt uz priekšu, ievadot diegus nogriezējā un nogriež diegus. Šujmašīnā palikušie diegu gali ir atstāti tādā garumā, lai varētu uzsākt šūt nākamo vīli. 
Adatu plāksnīte ar atzīmēm vīles platumam
Līnijas uz adatas plāksnītes palīdz atmērīt vīles pielaiduma platumu. Skaitļi uz adatas plāksnītes norāda attālumu no adatas centrālās pozīcijas līdz pielaiduma atzīmei. Parasti norādītas vīles pielaiduma atzīmes uz adatas plāksnītes ir 5mm, 10mm, 15mm un 20mm. 
Kastīte piederumu uzglabāšanai
Piederumu kastīte pēdiņu, spolīšu un citu aksesuāru uzglabāšanai.
Rokturis pārnēsāšanai
Lai šujmašīnu varētu ērti pārvietot, tai ir rokturis. 
Cietais pārsegs uzglabāšanai
Laikā, kad šujmašīna netiek izmantota, ieteicams to uzglabāt zem pārsega, lai pasargātu no putekļiem. 
Komplektācijā 7 pēdiņas
Šujmašīnas komplektācijā ir 7 pēdiņas, ar kuru palīdzību būs iespējams vienkāršāk izpildīt dažādas specifiskas šūšanas operācijas.