Iepazīsimies!

Pastāsti par savu pieredzi šūšanā un iesaki citiem ko interesantu.

Iepazīsimies!

Atbildētlietotājs anii rakstīja Trešdiena Februāris 11, 2009 6:41 pm

Sveikas visas aktīvās un radošās!

Domāju, ka būtu ļoti interesanti, ja šajā sadaļā mēs iepazītos- pastāstītu par sevi un savu hobiju utt.
Tā kā kādam, lai tā lieta ritētu straujāk, ir arī jāsāk.

Mans niks 'anii' ir atvasinājums no mana vārda un ikdienā sliņķi un slīmesti, lai neizrunatu manu pilno vardu- tā mēdz mani dēvēt.
Esmu 25gv, ar modelēšanu un šūšanu nodarbojos kopš man bērnudārza laikā uzdāvināja tumši zilu spēļu šujmasīnīti. Nē, nu dien, ar to visas lelles tika apšūdinātas. Un tā nu dzīvē ir gadījies, ka ikdienā mana profesija ir pilnīgi cita, bet šūšana ir kā slimība. Katru nedēļu (vakaros- naktīs) pamanos vismaz 2- 3 apģērba gabalus uzradīt. Mācījusies neesmu nekur, arī grāmatas lasījusi neesmu.
Kā saka- viss uz baigo ņuhu un čuju. Un šis- tas sanāk.
Šuju ar akmenslaikmeta Brother šujmašīnu. sapņoju par labāku, bet apstākļi nav atbilstoši.

Mani darbiņi un vispār piezīmes par modi utt. rodamas te http://klab.lv/~fashionista/
Nevērtējiet lūdzu bargi :)

Njus, nākamā (/- ais)!!!!???
anii

Atbildes: 11
Pievienojies: Otrdiena Februāris 03, 2009 5:33 pm

Re: Iepazīsimies!

Atbildētlietotājs zanjuks rakstīja Trešdiena Februāris 25, 2009 2:35 pm

anii rakstīja:Sveikas visas aktīvās un radošās!

Domāju, ka būtu ļoti interesanti, ja šajā sadaļā mēs iepazītos- pastāstītu par sevi un savu hobiju utt.
Tā kā kādam, lai tā lieta ritētu straujāk, ir arī jāsāk.

Mans niks 'anii' ir atvasinājums no mana vārda un ikdienā sliņķi un slīmesti, lai neizrunatu manu pilno vardu- tā mēdz mani dēvēt.
Esmu 25gv, ar modelēšanu un šūšanu nodarbojos kopš man bērnudārza laikā uzdāvināja tumši zilu spēļu šujmasīnīti. Nē, nu dien, ar to visas lelles tika apšūdinātas. Un tā nu dzīvē ir gadījies, ka ikdienā mana profesija ir pilnīgi cita, bet šūšana ir kā slimība. Katru nedēļu (vakaros- naktīs) pamanos vismaz 2- 3 apģērba gabalus uzradīt. Mācījusies neesmu nekur, arī grāmatas lasījusi neesmu.
Kā saka- viss uz baigo ņuhu un čuju. Un šis- tas sanāk.
Šuju ar akmenslaikmeta Brother šujmašīnu. sapņoju par labāku, bet apstākļi nav atbilstoši.

Mani darbiņi un vispār piezīmes par modi utt. rodamas te http://klab.lv/~fashionista/
Nevērtējiet lūdzu bargi :)

Njus, nākamā (/- ais)!!!!???

Nu tad arī es :)
Mans niks ir "zanjuks", un arī tas ir atvasināts no mana vārda. Nav jau laikam grūti iedomāties no kāda :D
Esmu GALĪGA iesācējā šūšanas lauciņā, bet pēdējā laikā dikti sāk iepatikties. Parādījies brīvs laiks un tad nu kaut ko mēģinu. Meklēju idejas un padomus internetā un visur citur.
Apskatīju tavus darbus , anii. To visu tu, vai es kaut ko nesapratu? Tev gan sanāk!:)
Man liekas, ka būtu interesanti, ja šajā lapā būtu galerija, kurā varētu iesūtīt savu darbu fotogrāfijas. Tā var apmainīties idejām un palielīties arī :)
zanjuks

Atbildes: 4
Pievienojies: Piektdiena Janvāris 02, 2009 3:06 pm

chauv

Atbildētlietotājs kiriku rakstīja Ceturtdiena Februāris 26, 2009 11:06 am

Anii,
Skatos, ka esi normāls interent gurū (bez visa cita, lieliskā protams ;) ) Varbūt vari man, blondīnei interenta lietās ieteikt kādu lapu, kur smukas vakarkleitas apskatāmas? Man žigli jāšuj, bet galvā galīgs vējš. vajag kādu iedvesmiņu, naudas žurnāliem šobrīd nava, tādēļ ceru uz interenta annālēm :D

Bet paturpinot iepazīšanās tēmu - esmu Kiriku (siev. dz. gan :mrgreen: ) Šūšana ir mana Mūža Mīlestība. Pret kuru mēdzu izturēties, ar dievināšanu un arī ar cilvēkiem raksturīgo nevērību. Tadēļ, mana Mīla allaž paliks nepiepildīta, jo labas ieceres netrūkst, bet mana nevērība un ātrums nedod kvalitāti šīm attiecībām, (lasīt - uzšūtajam). Pārfrāzējot cilvēka valodā - esmu riktīgs amatieris, kaut šuju jau 20 gadu no 25 :mrgreen: , bet nekur tālak netiek. Gribētu jau pielikt kādu bildi ar saviem darbiņiem..bet nemaku :?:
Ta jau ;)
kiriku

Atbildes: 1
Pievienojies: Ceturtdiena Februāris 26, 2009 10:18 am

Atbildētlietotājs Esila rakstīja Svētdena Marts 01, 2009 2:04 pm

Sveicinātas! Mans niks - Esila. Ar šūšanu nodarbojos jau ilgus gadus, kaut gan specialitāte ne tuvu skrodera darbam. Ilgus gadus strādāju dažādu tekstilmāslinieku darbnīcās kā izpildītājs, bet tajā pat laikā varēju īstenot arī savus dizaina darbiņus. Es arī atbalstu ideju par galerijas izveidošanu, noteikti ieraudzītu kaut ko interesantu. Bija nodoms piedalīties konkursā ar saviem deko spilveniem, jau darbiņi iesākti, bet nedēļu atpakaļ lauzu kāju un viss palika pusratā. Ceru, ka būs vēl kāds konkurss ar citu tematiku. Uzredzēšanos, varbūt ar laiku izveidosies cita veida iepazīšanās klātienē, ne tikai forumā, kāda neliela radošo darbu izstāde utt.. Uz tikšanos forumā.
Esila

Pievienojies: Piektdiena Februāris 06, 2009 1:05 pm

Atbildētlietotājs genzo rakstīja Svētdena Augusts 09, 2009 1:51 pm

nu sveiki!!!
es te vispār jauniņais!!! :oops:
mans niks - genzo!!! esmu 24 gadus jauns jaunietis, kas grib iemācīties šūt pašmācības ceļā, protams gūstot padomus no lietpratējiem!!! :roll:
manā īpašumā ir šujmašīna ''Čaika-3" un vēlos iemācīties tgd elementāras lietas,kas man pagaidām ir "ķīnas ābece" :oops: un gan jau man ar būs paveikti darbi, ar kuriem varēšu padalīties!!! ;)
genzo

Pievienojies: Svētdena Augusts 09, 2009 1:37 pm
Atrašanās vietas: Talsi

Atbildētlietotājs agne rakstīja Svētdena Janvāris 10, 2010 3:02 pm

Sveiki!
Man niks - agne, arī vārds ir līdzīgs :)
Pēc amata neesmu šuvēja, bet šūšana man ir mīļš hobijs. Sāku, kā jau daudzas, ar lellēm, izaugu liela un tagad šuju sev :) Pašas šūtās drēbes man patīk labāk, nekā tās, kuras esmu pirkusi veikalā gatavas.
Tagad šūšanas jomā ir sapnis sākt šūt sev trikotāžas apģērbus, bet pagaidām nav atbilstoša tehniskā aprīkojuma, bet pamazām krāju un briestu overlokam/plakanšuves šujmašīnai.
agne

Atbildes: 6
Pievienojies: Pirmdiena Jūnijs 29, 2009 1:10 pm

Atgriezties uz Idejas

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi

Izstrāde un atbalsts