Konkurss - uzšuj dekoratīvo spilvenu!

Konkursi, akcijas vai pasākumi, kurus rīko sujmasinas.lv

Konkurss - uzšuj dekoratīvo spilvenu!

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Pirmdiena Februāris 02, 2009 6:35 pm

Ar šo paziņojam, ka konkursa "Par dekoratīvā spilvena šūšanu" pirmā kārta ir veiksmīgi noslēgusies!

Tas nozīmē, ka iesūtītie darbi vairs netiks pieņemti, jo iesūtīšanas termiņš ir beidzies. Darbi, kuri piedalās konkursā, ir redzami mūsu galerijā.

Vēlamies pateikt paldies visiem, kuri izrādija interesi un piedalījās šajā konkursā. Pavisam kopā mums tika iesūtīti 14 darbi, kuri tad arī turpinās cīņu par galveno balvu - šujmašīnu Janome JR1012, kuru noteiks mūsu veidota žūrija.

Kā jau iepriekš tika minēts, apbalvosim arī tā spilvena autoru, kurš būs saņēmis vortāla apmeklētāju balsojuma lielāko punktu skaitu. Punktu summa tiks noteikta, izmantojot koeficientu (balsu skaits x vērtējuma vidējā atzīme). Šī vērtējuma uzvarētājam balvā tiks Husqvarna VIKING šķēres dažāda veida audumu piegriešanai, lineāls un soma šūšanas piederumu uzglabāšanai! Ja mūsu žūrijas vērtējums sakritīs ar vortāla balsotāju vērtējumu, tad šo balvu saņems dalībnieks ar nākamo augstāko punktu summu.

Vortāla apmeklētāju balsojumi tiks pieņemti līdz 2. aprīlim. Kopējie konkursa rezultāti tiks paziņoti 2009. gada 5. aprīlī.

Sākot ar šo brīdi, tiek atvērta galerija ar iesūtītajiem darbiem.
Aicinām visus vortāla apmeklētājus un dalībniekus novērtēt un nobalsot par sev simpātiskāko spilvenu! Atgādinam, ka katram spilvenam ir divas bildes, kur vienā redzams pats spilvens, bet otrā uzskatāmi parādīta spilvena vieta, kur tika uzšūta šujmašīnas kontūra (siluets), kas arī bija viena no prasībām konkursantiem. Nobalsot par, jūsuprāt, simpātiskāko spilvenu variet zem vienas no autora iesūtītajām bildēm, attiecīgi novērtējot to pēc 5 baļļu sistēmas.

Sākam vērtēt! Darbu galerija šeit.

Jautājumus sūtiet uz info@sujmasinas.lv vai zvaniet mums pa tel. 67270060, vai arī uzdodiet mūsu forumā šeit.


Zemāk variet iepazīties ar konkursa noteikumiem.

Noteikumi

1. Jāuzšuj dekoratīvais spilvens (maksimālais izmērs 50cm x 50cm).

2. Spilvena šūšanai un dekoratīvajai apdarei tiek izmantota šujmašīna.

3. Uz spilvena jāizšuj vai jāuzšuj šujmašīnas kontūra (siluets). Tā var būt arī pavisam neliela un atrasties spilvena aizmugurē (izmērs nav noteikts).

4. Jānofotogrāfē spilvens kopumā un arī atsevišķi vieta, kur redzama šujmašīnas kontūra. Fotogrāfijas (*.jpg formāts) jāatsūta mums uz info@sujmasinas.lv.

5. Iesūtot fotogrāfijas jānorāda - vārds, uzvārds, telefona numurs un e-pasta adrese.

6. Spilvenu jānogādā mūsu veikalā Rīgā, Bruņinieku ielā 28, LV-1011!

7. Ja spilvens tiek sūtīts pa pastu, pasta izdevumus sedz sūtītājs. Ja sūtītājs nav apmaksājis šos izdevumus, darbi netiks izņemti.

8. Darbi un fotogrāfijas tiek pieņemti no 23. februāra līdz 2. martam (ieskaitot). Pēc šī termiņa iesūtītie darbi, konkursā vairs nepiedalās.

9. Konkursā piedalās tikai tie dalībnieki, kuri ir izpildījuši abus, 4. un 6. punkta nosacījumus!

10. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2009. gada 5. aprīlī. Vortāla apmeklētāju balsojumi tiks pieņemti līdz 2. aprīlim. Sekojiet informācijai mūsu vortālā.

11. Darbus atpakaļ varēs saņemt laika periodā no 2009. gada 9.- 13. martam Rīgā, Bruņinieku ielā 28, uzrādot personu apliecinošus dokumentus. Iesūtītie darbi netiks atgriezti, izmantojot pasta pakalpojumus.
sujmasinas.lv
 
Atbildes: 105
Pievienojies: Trešdiena Decembris 24, 2008 11:23 pm

Re: Konkurss - uzšuj dekoratīvo spilvenu!

Atbildētlietotājs sniedze rakstīja Otrdiena Marts 10, 2009 2:47 pm

Jauks konkurss! :) Redzēju darbus veikalā, daži man ļoti patika. Fotogrāfijās jau izskatās viss nedaudz savādāk, tomēr arī nav ne vainas. Vienīgi par izpildījumu grūtāk spriest:( Mans vērtējums gan nesakrīt ar patreiz galerijās redzamo katra autora punktu skaitu, bet gaumes jau ir dažādas:) Žēl, ka nav vairāk dalībnieku! Bet vienalga, es domāju, ka šādi konkursi ir vajadzīgi, īpaši tagad.
sniedze
 
Atbildes: 6
Pievienojies: Sestdiena Janvāris 10, 2009 8:20 pm


Atgriezties uz sujmasinas.lvKas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron

Izstrāde un atbalsts