mašīnas sagatavošana

Kā labāk, ieteikumi, jautājumi, pieredzes apmaiņa.

mašīnas sagatavošana

Atbildētlietotājs saka rakstīja Ceturtdiena Februāris 05, 2009 10:34 am

Cien.Gaļina Šteinburga!
Apmēram 15.g.atpakaļ mācījos mašīnizšūšanu, bet diemžēl kādus gadus desmit nēesmu ar to nodarbojusies. Gribētu atsākt. Pašlaik esmu tikusi pie 1914 g. "Singera", bet lieta tāda, ka nesanāk īsti sagatavot mašīnu darbam, jo nezinu vai pareizi veru diegu, tas visu laiku plīst, vajag noņemt zobiņus, bet nevaru saprast ko lai atskrūvē. Pēdiņu noņēmu. Cik vieglai jābūt pēdas gaitai? Nezinu vai pati varēšu sagatavot mašīnu, vai labāk saukt meistaru lai uzstāda.
Paldies!
saka

Atbildes: 2
Pievienojies: Otrdiena Janvāris 13, 2009 12:41 pm

Re: mašīnas sagatavošana

Atbildētlietotājs tufline rakstīja Piektdiena Februāris 06, 2009 6:27 pm

Labdien!Tehnisko iemeslu dēļ nevarēju ar Jums sazināties.
Ja regulāri plīst diegs-1) pārbaudiet,vai pareizi ielikta adata;2) var būt ļoti stingri nostiept augšējais diegs.
Būtu jāsāk ar mašīnas tīrīšanu un eļļošanu.Man grūti dot padomu par zobiņu noņemšanu,jo neredzu mašīnu.Bet var vispār neņemt zobiņus nost,bet uzlikt speciālu plāksnīti izšūšanai.Vai drīkstu jautāt:kas bija Jūsu izšūšanas pasniedzējs un kur Jūs dzivojat?
Ar cieņu,Gaļina.
tufline

Pievienojies: Ceturtdiena Februāris 05, 2009 6:03 pm

Atbildētlietotājs saka rakstīja Trešdiena Februāris 11, 2009 12:08 pm

Sveiki!
Šujmašīna ir ļoti veca - "Singer", mašīnas atvilknē atradu grāmatiņu ar pamācībām krievu val., bet tādā ļoti jocīgā rakstu stilā, senkrievu?
Adatu lieku tā, lai nošķeltā maliņa piegultos pie taisnākās sieniņas. Ja pavirzu vairāk uz augšu, neķer apkašejo diegu, ja palaižu zemāk, tad nevaru pastumt apakšā izšujamo rāmīti. Plāksnīte ko liek uz zobiņiem šķiet man ir, cik atceros tad man nebija īpaši parocīgi ar viņi izšūt.
Mācījos divgadīgajos kursos bijušajā Ļeņingradas raj., kultūras namā, Veikals "Vīļņa" Imantā.
Diemžēl pasniedzējas vārdu neatceros. Dzīvoju Āgenskalnā.
p.s. varbūt nav vērts "mocīt" mašīnu? pārāk veca?
S.
saka

Pievienojies: Otrdiena Janvāris 13, 2009 12:41 pm

Atbildētlietotājs tufline rakstīja Trešdiena Februāris 11, 2009 5:26 pm

Labdien!
Grūti teikt.Pati gan dzīvoju Jelgavā,bet diezgan bieži esmu Rīgā.Var būt,drīkstu redzēt Jūsu mašīnu.Ar savām mašīnām tieku galā pati.Tas tomēr naudu nemaksā.Mans tel .Nr.22015161 mob.);mājas- 63021144-pēc 18.00.
Ar cieņu,Gaļina.
tufline

Pievienojies: Ceturtdiena Februāris 05, 2009 6:03 pm

Atgriezties uz Šūšana un izšūšana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Izstrāde un atbalsts