izšūšana

Kā labāk, ieteikumi, jautājumi, pieredzes apmaiņa.

Izšūšana

Atbildētlietotājs Adata rakstīja Piektdiena Decembris 26, 2008 2:34 pm

Sveiki!
Man ir jautājums par izšūšanu! Pašai mājās nav izšūšanas mašīna, bet zinu, ka tādas ir jūsu veikalā.
Jautājums ir par to vai ir iespējams izšūt pēc pasūtījuma. Man mājās ir daudz dažādas drēbes, kuras varētu uzlabot ar izšuvumu palīdzību! Vai tas ir iespējams? Un cik tas varētu maksāt? :?: :!:

Jau iepriekš paldies!
Adata

Atbildes: 1
Pievienojies: Piektdiena Decembris 26, 2008 2:29 pm

Izšūšana

Atbildētlietotājs sana rakstīja Piektdiena Decembris 26, 2008 4:53 pm

Labdien ! Ar mašīnizšūšanu nodarbojos jau kādu laiciņu un mani interesē, kur iespējams Latvijā apskatīt un sev iegūt mašīnizšūšanas paraugus ? Ar cieņu Sana.
sana

Pievienojies: Piektdiena Decembris 26, 2008 4:48 pm

Re: izšūšana

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Piektdiena Decembris 26, 2008 5:25 pm

Labdien, Sana!
Ja pareizi saprotu, Tu izšuj ar izšūšanas mašīnu. Dizaineru izstrādātus zīmējumus izšūšanai var iegādāties arī pie mums veikalā, Bruņinieku ielā 28. Vislabāk ir tos izvēlēties pie mums uz vietas un tad veikt pasūtījumu.
Last edited by sujmasinas.lv on Sestdiena Decembris 27, 2008 11:53 am, edited 1 time in total.
sujmasinas.lv

Atbildes: 105
Pievienojies: Trešdiena Decembris 24, 2008 11:23 pm

Re: Izšūšana

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Piektdiena Decembris 26, 2008 5:31 pm

Sveiki,Adata!
Jā, pie mums veikalā Bruņinieku ielā 28, var veikt pasūtījumus arī izšūšanai. Par to cik tas varētu maksāt, tomēr ir jāvienojas uz vietas, pie mums, jo tas ir atkarīgs no izšuvuma izmēra un izstrādājuma, uz kura tiks izpildīts izšuvums.
Last edited by sujmasinas.lv on Sestdiena Decembris 27, 2008 11:54 am, edited 1 time in total.
sujmasinas.lv

Re: Izšūšana

Atbildētlietotājs Jucis rakstīja Piektdiena Decembris 26, 2008 9:19 pm

Par izšūšanu - varu ieteikt aiziet uz šo veikalu Bruņinieku ielā 28, jo pati izšūt uz audumiem nemāku, kā arī izšūšanas mašīna man nav, taču pateicoties tieši izšūšanai esmu sagādājusi ļoti jaukas un personīgas dzimšanas dienas saviem draugiem uz radiem!
Man šeit izšuva dvielīšus gan bērniem gan pieaugušiem cilvēkiem! Patiešām - ļoti labi un orģināli! ;)
Paldies!
Jucis

Atbildes: 6
Pievienojies: Piektdiena Decembris 26, 2008 9:12 pm

Atbildētlietotājs Amanda rakstīja Piektdiena Decembris 26, 2008 11:07 pm

labdien!
Sakiet lūdzu vai ir iespējams izšūt adījumus? Piemēram adītu džemperi? Jo man ir viens džmeperis, kuru diemžēl esmu sabojājusi ar gludekli, un uz cauruma vēlētos kādu skaistu izšuvumu! Vai tas ir iespējams?
Amanda

Pievienojies: Piektdiena Decembris 26, 2008 11:02 pm

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Sestdiena Decembris 27, 2008 1:30 pm

Labdien!
Izšūt adījumus ir iespējams. :) Problēmas varētu rasties vienīgi tad, ja ir ļoti rupjas dzijas adījums. Šādā gadījumā ir iespējams izšuvumu veidot uz auduma pamatnes un pēc tam piešūt pie džempera aplikācijas veidā.
sujmasinas.lv

Atbildētlietotājs admin rakstīja Sestdiena Decembris 27, 2008 9:31 pm

Lūdzu neveidot tēmas ar diviem vienādiem nosaukumiem :!: Pirms atver jaunu tēmu, pārliecinies vai tāda jau nav (noteikumu punkts nr. 6). Paldies.
P.S. Abas tēmas ar visiem ziņojumiem tika apvienotas vienā.
admin
Site Admin

Atbildes: 7
Pievienojies: Piektdiena Decembris 12, 2008 12:23 am

Atgriezties uz Šūšana un izšūšana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Izstrāde un atbalsts