Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Šujmašīnu rudens andele

Plāno iegādāties šujmašīnu un/vai overloku? Izmanto iespēju, pērkot visizdevīgāk!

Lasīt vairāk...

Akadēmija

Mašīnizšūšana

Sievietes visos laikos ir lepojušās ar savu rokdarbu prasmi. Mašīnizšūšana Latvijā ir pazīstama jau no pagājušā gadsimta 20-iem gadiem. Lietojot šujmašīnu,  var izveidot unikālus rakstus. Ar šujmašīnu ir iespēja atdarināt visas rokdarbu izšūšanas tehnikas: rišeljē, broderī, caurās vīles, divvirzienu izvilkumu, skaitāmizšuvumu, spodršuvuma, aplikāciju tehnikas.

Par mums

SIA "L.S.A. STUDIA" - zīmolu Husqvarna VIKING un JANOME vienīgais, oficiālais izplatītājs Latvijā!


Firma ir dibināta  2005. gadā, bet mūsu komanda ar šūšanas tehnikas tirdzniecību un izplatīšanu nodarbojas jau vairāk kā 10 gadus. Šajā laika periodā ir uzkrāta ļoti liela pieredze. Savas zināšanas par šūšanas tehniku regulāri papildinam mūsu pārstāvēto ražotāju – Husqvarna VIKING un Janome, rīkotajās apmācībās. Tāpēc varam sniegt plašu konsultāciju par šujmašīnām, overlokiem un izšūšanas mašīnām ikvienam klientam. Esam priecīgi dalīties savās prasmēs un, iegādājoties šujmašīnu mūsu veikalā Stabu ielā 71, klients var saņemt izsmeļošu bezmaksas apmācību, lai pilnvērtīgi varētu izmantot savu jauno šujmašīnu.

Mūsu mērķis ir veicināt sadarbību ar ikvienu šūšanas tehnikas īpašnieku vai potenciālo pircēju. Šim nolūkam esam izveidojuši pirmo un vienīgo vortālu Latvijā, kurā sev noderīgas lietas varēs atrast gan šūšanas profesionāļi, gan iesācēji.

Mūsu jaunajā, specializētajā šujmašīnu interneta veikalā sniedzam vispilnīgāko informāciju par katru šeit piedāvāto šujmašīnu, overloku vai izšūšanas mašīnu un to piederumiem.

Sadaļā „Veikals” ir pieejamas preces, kuras ir saistītas ar šūšanu. Lai atvieglotu Jūsu izvēli šūšanas tehnikas iegādei, tai ir pievienoti apraksti, attēli, specifikācija, dūrienu veidi un nosaukumi, citu lietotāju komentāri un vērtējums, kā arī saistītās preces.

Sadaļā „Akadēmija” tiek sniegti praktiski padomi dažādu izstrādājumu un to mezglu šūšanā, ieteikumi, skaidrojumi par šūšanas tehnikas izmantošanu, kā arī palīgmateriālu un papildpiederumu pielietojumu. Šī sadaļa tiks papildināta un labprāt uzklausīsim arī Jūsu ieteikumus.

Sadaļā „Galerija” varēsiet aplūkot gan jau pazīstamu mākslinieku darbus, gan arī Jūsu iesūtītos konkursa darbus.

Sadaļā „Par mums” atradīsiet ne tikai mūsu kontaktinformāciju un rekvizītus, bet varēsiet arī izlasīt par jaunākajām aktualitātēm vortālā sujmasinas.lv.

Sadaļa „Forums” piedāvā iespēju piedalīties diskusijās un apmainīties viedokļiem ar citiem esošajiem vai potenciālajiem šūšanas tehnikas lietotājiem un īpašniekiem.

Mēs strādājam, lai Jums viss izdotos!

Vienmēr Jūsu sujmasinas.lv


Izstrāde un atbalsts