Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Kāpēc iepirkties pie mums?

7 iemesli, kāpēc šujmašīnu pirkt tieši pie mums!

Uzzini vairāk...

Akadēmija

Kā šūšana kļūst par hobiju?

Pavisam vienkārši! Nepieciešamas zināšanas par šūšanu un prakse. Un, jo vairāk šuj, jo labāk un vieglāk izdodas. Ja šūšanas laikā saspringti nav jādomā par to, kura vīle jāsašuj pirmā, un kā pareizāk būtu to izdarīt, pavisam citā līmenī var izbaudīt šūšanas prieku. Mūsu apmācību programmās to visu var iemācīties, papildus, iegūstot drosmi un pārliecību par savām spējām.

Lasīt vairāk...


Atpakaļ

3 GADU garantija...

Vortāls šuvējiem
sujmasinas.lv

Šo gadu sākam ar pozitīviem jaunumiem, tāpēc ar lepnumu paziņojam, ko esam paveikuši Jūsu labā!

Sākot no 2012. gada janvāra, pērkot jebkuru Janome vai Husqvarna VIKING markas šūšanas tehniku pie mums vai mūsu sadarbības partneriem, mēs nodrošināsim Jūsu iegādātajai tehnikai 3 gadu BEZMAKSAS garantiju!

Papildus esam parūpējušies arī par tiem klientiem, kuri veikuši pirkumus iepriekš, tas nozīmē, ka šādu garantiju var iegūt arī jebkurš pircējs, kurš ir nopircis attiecīgo tehniku iepriekšējā gadā, sākot pat no 2011. gada 1. janvāra!

Kas Jums ir jādara? Lai nodrošinātu 3 gadu garantiju savai tehnikai, ir jāaizpilda speciāli tam sagatavotā forma (saite uz formu atrodama zemāk) un jāpiereģistrē sava šūšanas tehnika mūsu datubāzē, sekojot norādēm uz ekrāna.

Pirms formas aizpildīšanas pārliecinieties vai Jums pa rokai ir:
- sērijas numurs;
- darījuma apliecinošs dokuments vai garantijas talons;
- iespēja atvērt un izlasīt e-pastu.

Un pats galvenais - lai stātos spēkā 3 gadu garantijas noteikumi, tehnikas reģistrācija ir jāveic 6 mēnešu laikā, sākot no tās iegādes brīža (pirkumiem, kuri veikti 2011. gadā, reģistrācijas termiņš ir līdz 2013. gada 1. janvārim).

SVARĪGI: esam darījuši visu iespējamo, lai sistēma strādātu bez kļūdām, bet tomēr ir jāatzīst, ka pastāv iespēja, ka visa informācija par darījumiem, kuri veikti laiku atpakaļ, var būt nepilnīga, tāpēc lūdzam būt iecietīgiem un, ja gadījumā formas nosūtīšanas brīdī saņemat kļūdas paziņojumus uz ekrāna, tad droši zvaniet mums pa telefonu - 67270060 un mēs ar lielāko prieku centīsimies palīdzēt, lai kopīgiem spēkiem  labotu radušos situāciju.

Aicinām sekot informācijai mūsu mājas lapā, kā arī sociālajos tīklos - Seko mums draugiem.lv  Seko mums facebook.com  Seko mums twitter.com

3 GADU garantijas reģistrācija.

3 gadu BEZMAKSAS garantija

Paldies Jums! :)Vērtējums (1.1) 81 balsis

+1 +2 +3 +4 +5

Komentāri (0)

  • sujmasinas.lv
    izsaki viedokli pirmais !
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
Jaunumi veikalā

Izstrāde un atbalsts